VELO Groovy Grape 4 dots

Nikotín
Sila
Kód produktu: Groovy Grape 4 DOTS
Dostupnosť: Skladom
VELO Groovy Grape prináša svieže a živé chute šťavnatého červeného hrozna. Groovy Grape je svieža a vzrušujúca oslava chuti. Čítať viac...
4.50 €
Bez DPH: 3.75 €

Tento výrobok obsahuje nikotín, ktorý je vysoko návykovou látkou.

Velo Groovy Grape 4 DOTS

Groovy Grape prináša svieže a živé chute hrozna. Nie biele, kyslé alebo štipľavé, ale šťavnaté červené hrozno. Groovy Grape je svieža a vzrušujúca oslava chuti.Nikotínové vrecúška bez obsahu tabaku.

Slim formát, originálny.

14g, 20 dávok po 0,7g. Obsah nikotínu: v jednej dávke 10,9mg / v tomto balení 218mg.


Zloženie: voda, viskóza, chlorid sodný, xylitol, propylénglykol, nikotín, akrylátový kopolymér, alginát sodný, polyetyléntereftalát, sukralóza, hydogénuhličitan sodný, aróma, kopolymér vinylacetátu, etanol.


POZOR

Škodlivý po požití. Obsahuje nikotín.

Môže vyvolať alergickú reakciu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.

PO POŽITÍ: Pri zdravotných problémoch volajte NÁRODNÉ TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM na čísle +421 25477 4166 lebo lekára. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Ak je potrebné lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku.

Výrobok nie je určený nefajčiarom,mladistvým, tehotným ženám a dojčiacim ženám.

IBA PRE DOSPELÝCH. TENTO VÝROBOK OBSAHUJE NIKOTÍN, KTORÝ JE VYSOKO NÁVYKOVOU LÁTKOU.Zakazuje sa predávať tabakové výrobky, výrobky, ktoré sú určené na fajčenie a neobsahujú tabak, bezdymové tabakové výrobky, elektronické cigarety a nikotínové vrecúška osobám mladším ako 18 rokov.

Osoby mladšie ako 18 rokov nesmú fajčiť tabakové výrobky a výrobky, ktoré sú určené na fajčenie a neobsahujú tabak, a užívať bezdymové tabakové výrobky, nikotínové vrecúška bez obsahu tabaku a elektronické cigarety.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!