KLINT

KLINT je švédska prémiová značka all-white nikotínových sáčkov bez tabaku vyrobená pre elegantný životný štýl, ktorý ti poskytuje pohodlie sviežej nikotínovej dávky, nech si kdekoľvek. Bez akýchkoľvek negatívnych účinkov tabaku. Jednoducho si vyber jednu zo sviežich príchutí, ktorá najlepšie zodpovedá tvojmu vkusu, umiestni si ju pod peru a pokračuj vo svojom dni.


  • Určené pre:  začiatočníkov a skúsených užívateľov
  • Počet príchutí:  9
  • Typ sáčkov:  Slim, Mini
  • Nikotín:  6mg/g - 16mg/g
KLINT FREEZE MINT Nikotínové vrecúška
Nikotínové vrecúška KLINT FREEZE MINT poskytujú maximálny chuťový efekt mäty a ľadovo studeného mentolu, ktorý má chladivý efekt a dlhotrvajúcu sviežosť. Zakazuje sa predávať tabakové výrobky, výrobk..
KLINT HONEYMELON Nikotínové vrecúška
Nikotínové vrecúška KLINT HONEYMELON - jemnosť a neuveriteľná sladkosť čerstvo natrhaného medového melóna. S ľahkým podtónom zrelého tropického ovocia, ktoré ti poskytne lahodný a osviežujúci zážitok...
KLINT PASSIONFRUIT Nikotínové vrecúška
Nikotínové vrecúška KLINT PASSIONFRUIT prinášajú lákavý a šťavnatý zážitok so svojou sladkou a atraktívnou chuťou, obklopený exotickým ovocím, vďaka ktorému chuť pretrvá dlhšie. Zakazuje sa predávať ..
KLINT POLAR MINT Nikotínové vrecúška
Nikotínové vrecúška KLINT POLAR MINT - svieža príchuť polárnej mäty s podtónmi sladkosti ti poskytne plný a dlhotrvajúci zážitok. Zakazuje sa predávať tabakové výrobky, výrobky, ktoré sú určené na fa..
KLINT WHITE MULBERRY Nikotínové vrecúška
Nikotínové vrecúška KLINT WHITE MULBERRY - osviežujúca dávka sladkých v lete dozretých moruší. Plná chuti, dokonale vývažená s jemnými tónmi malín a čučoriedok pre pretrvávajúci chuťový zážitok. Zaka..
Zobrazenie 1 až 6 z 6 (1 stránok)