KLINT

KLINT je švédska prémiová značka all-white nikotínových sáčkov bez tabaku vyrobená pre elegantný životný štýl, ktorý ti poskytuje pohodlie sviežej nikotínovej dávky, nech si kdekoľvek. Bez akýchkoľvek negatívnych účinkov tabaku. Jednoducho si vyber jednu zo sviežich príchutí, ktorá najlepšie zodpovedá tvojmu vkusu, umiestni si ju pod peru a pokračuj vo svojom dni.


  • Určené pre:  začiatočníkov a skúsených užívateľov
  • Počet príchutí:  9
  • Typ sáčkov:  Slim, Mini
  • Nikotín:  6mg/g - 16mg/g
KLINT APPLE MINT Nikotínové vrecúška
Jablková mäta má charakteristickú vôňu čerstvých jabĺk Granny Smith, ktorá sa páruje s hojným dávkovaním mäty, čím vzniká kombinácia zelenej ovocnej sladkosti a silného ľadového bieleho mentolu. TEN..
KLINT ARCTIC MINT Nikotínové vrecúška
S touto Arktickou mätou získate všetku intenzitu a chuť, stačí si predstaviť modro-bielu Arktídu a pocítiť sviežosť, chladivosť a silu. V strede nájdete Pepermint, ktorý sa páruje s Mätou reznou a sil..
KLINT FREEZE MINT Nikotínové vrecúška
Nikotínové vrecúška KLINT FREEZE MINT poskytujú maximálny chuťový efekt mäty a ľadovo studeného mentolu, ktorý má chladivý efekt a dlhotrvajúcu sviežosť. TENTO VÝROBOK NIE JE VHODNÝ PRE NASLEDUJÚCE ..
KLINT PASSIONFRUIT Nikotínové vrecúška
Nikotínové vrecúška KLINT PASSIONFRUIT prinášajú lákavý a šťavnatý zážitok so svojou sladkou a atraktívnou chuťou, obklopený exotickým ovocím, vďaka ktorému chuť pretrvá dlhšie. TENTO VÝROBOK NIE JE..
KLINT WHITE MULBERRY Nikotínové vrecúška
Nikotínové vrecúška KLINT WHITE MULBERRY - osviežujúca dávka sladkých v lete dozretých moruší. Plná chuti, dokonale vývažená s jemnými tónmi malín a čučoriedok pre pretrvávajúci chuťový zážitok. TEN..
Zobrazenie 1 až 5 z 5 (1 stránok)