KURWA

KURWA Nikotínové vrecúška ponúkajú širokú paletu slabších ale aj tých silnejších nikotínových vrecúšok. Táto "neslušná" značka ponúka naozaj veľký výber zaujímavých ovocných príchutí. Značka KURWA má viacero kolekcií, ako Kurwa to go, Kurwa collection a medzi najnovšie kolekcie patrí Kurwa Fatality, ktorá nahrádza predchádzajúcu radu Kurwa Brutal.AKTIVOVAŤ FILTER
Kurwa Collection Barberry - Strawberry Vanilla
Nikotínové sáčky KURWA COLLECTION BARBERRY - STRAWBERRY VANILLA vylepšená verzia s výraznou sladkou príchuťou jahody, vanilky. Odporúčame skúseným užívateľom. Zakazuje sa predávať tabakové výrobky,..
Kurwa Collection Blackcurrant - Purple Grape
KURWA COLLECTION BLACKCURRANT - PURPLE GRAPE Nikotínové sáčky ponúkajú veľmi výraznú a sladkú ovocnú chuť čiernych ríbezlí a hroznového vína. Zakazuje sa predávať tabakové výrobky, výrobky, ktoré sú..
Kurwa Collection Cocopilada - Mango Juicy
KURWA COLLECTION COCOPILADA - MANGO JUICY Nikotínové sáčky so sladkou príchuťou mangového džúsu s prídavkom jemnej kokosovej arómy. Zakazuje sa predávať tabakové výrobky, výrobky, ktoré sú určené na ..
Kurwa Collection Fresh Cola - Vanilla Cherry
KURWA COLLECTION FRESH COLA - VANILLA CHERRY Nikotínové sáčky s výraznou sladkou príchuťou coly, čerešne a vanilky. Zakazuje sa predávať tabakové výrobky, výrobky, ktoré sú určené na fajčenie a neobs..
KURWA FATALITY APPLE ENERGY DRINK
Nikotinové vrecúška KURWA FATALITY Apple Energy Drink s netradičnou ale zaujímavou príchuťou jablkového energy drinku. Pre ich silu sú určené iba pre najskúsenejších užívateľov! Zakazuje sa predávať ..
KURWA FATALITY BRUTAL ENERGY DRINK
Nikotinové vrecúška KURWA FATALITY Brutal Energy Drink s obľúbenou, ale vylepšenou príchuťou energy drinku. Pre ich silu 32,8mg/sáčok sú určené iba pre najskúsenejších užívateľov! Zakazuje sa predáva..
KURWA FATALITY BRUTAL FRUITY GUM
..
KURWA FATALITY BRUTAL STRAWBERRY
Nikotinové vrecúška KURWA FATALITY Brutal Strawberry s výraznou príchuťou jahody. Pre ich silu 32,8mg/sáčok sú určené iba pre najskúsenejších užívateľov! Vylepšené sáčky sú jemnejšie a príjemnejšie v ..
KURWA FATALITY ENERGY COLA
5.82 € 5.29 €
..
Nikotín
Sila
Príchuť: Jahoda, Vanilka
4.49 €
4.94 €
Množstvo
Nikotín
Sila
Príchuť: Čierna ríbezla, Hrozno
4.49 €
4.94 €
Množstvo
Nikotín
Sila
Príchuť: Mango, Kokos
4.49 €
4.94 €
Množstvo
Nikotín
Sila
Príchuť: Čerešňa, Vanilka, Cola
4.49 €
4.94 €
Množstvo
Nikotín
Sila
Príchuť: Jablko, Energy drink
5.29 €
5.82 €
Nikotín
Sila
Príchuť: Energy drink
5.29 €
5.82 €
Množstvo
5.29 €
5.82 €
Množstvo
Nikotín
Sila
Príchuť: Jahoda
5.29 €
5.82 €
Množstvo
5.29 €
5.82 €
Množstvo
Zobrazenie 1 až 10 z 10 (1 stránok)