VELO

VELO Nikotínové sáčky vznikli vo Švédsku a sú špecifické širokou paletou príchutí a rôznych intenzít nikotínu od 6 mg/g až do 20 mg/g.

  • Určené pre:  začiatočníkov a skúsených užívateľov
  • Počet príchutí:  12
  • Typ sáčkov:  Slim, Regular, Mini
  • Nikotín:  6mg/g - 20mg/g
VELO Berry Frost Mini Nikotínové sáčky
Objav chladné severské lesy, kde rastú mrazivé sladké maliny, čučoriedky a černice. Sladká báza s jemne pikantnými tónmi pre začínajúcich. Zakazuje sa predávať tabakové výrobky, výrobky, ktoré sú urč..
VELO Berry Frost X-Strong Nikotínové sáčky
Potrpíš si na sladkej báze, no chceš väčšiu bombu? Vyskúšaj tento silnejší variant Berry Frost a zaži pikantné tóny lesných plodov, z ktorých mrazí. Zakazuje sa predávať tabakové výrobky, výrobky, kt..
VELO Creamy Coffee Mini Nikotínové sáčky
Výborná kávová príchuť s krémovými tónmi pražených lieskových orieškov. Zakazuje sa predávať tabakové výrobky, výrobky, ktoré sú určené na fajčenie a neobsahujú tabak, bezdymové tabakové výrobky, ele..
VELO Creamy Coffee X-Strong Nikotínové sáčky
Výborná kávová príchuť s krémovými tónmi pražených lieskových orieškov. Zakazuje sa predávať tabakové výrobky, výrobky, ktoré sú určené na fajčenie a neobsahujú tabak, bezdymové tabakové výrobky, ele..
VELO Freeze X-Strong Nikotínové sáčky
Ak potrebuješ trochu schladiť, siahni po tejto prenikavej mentolovej príchuti. Slaná báza s vysokou intenzitou. Zakazuje sa predávať tabakové výrobky, výrobky, ktoré sú určené na fajčenie a neobsahuj..
VELO Ice Cool X-Strong Nikotínové sáčky
Kedykoľvek budeš chcieť pocítiť svieži horský vánok, môžeš sa spoľahnúť na Ice Cool. Chladivý závan mäty a horských bylín so strednou intenzitou nikotínu Zakazuje sa predávať tabakové výrobky, výrobk..
VELO Polar Mint Mini Nikotínové sáčky
Vydaj sa za polárny kruh a spoznaj osviežujúcu mentolovú príchuť s jemne sladkým dozvukom. Ideálny variant pre používateľov nikotínových vyrobkov, ktorí sa chcú zoznámiť s VELO Zakazuje sa predávať t..
VELO Tropic Breeze Ultra Strong Nikotínové sáčky
Tropic Breeze Ultra v sebe spája silu nikotínu s exotickou ovocnou chuťou marakuje, mandarínky a manga. Zaži vzrušujúce chuťové dobrodružstvo s najsilnejšou ovocnou príchuťou v našom portfóliu. Zakaz..
VELO Tropic Breeze X-Strong Nikotínové sáčky
VELO Tropic Breeze X-Strong - Nikotínové sáčky s výraznou a príjemnou nasladlou príchuťou. Obsah nikotínu 15,5mg/g (10,9mg/ sáčok). Zakazuje sa predávať tabakové výrobky, výrobky, ktoré sú určené n..
VELO Urban Vibe Ultra Strong Nikotínové sáčky
Ultrasilný variant príchuti Urban Vibe. Pre tých, ktorí si radi doprajú poriadnu bombu s nádychom čerešní, brusníc a ďalších červených plodov. Zakazuje sa predávať tabakové výrobky, výrobky, ktoré s..
VELO X-Freeze Ultra Strong Nikotínové sáčky
Príchuť pre tých, ktorí sa neboja čeliť extrémnemu mrazu. Naša najsilnejšia chladivá príchuť ti poskytuje maximálnu úroveň nikotínu v spojení s osviežujúcim mentolom. Zakazuje sa predávať tabakové v..
VELO Arctic Frost Max Nikotínové sáčky
Posuň hranice svojich zážitkov na MAXimum s Arctic Frost! Intenzívna príchuť s najvyšším obsahom nikotínu. Vychutnajsi pôžitok intenzívného nikotínu s príchuťou mentolu.Len pocit maximálnej spokojnost..
Zobrazenie 1 až 12 z 12 (1 stránok)