neo™ Sticks Rich Tobacco

Kód produktu: neo™ Rich Tobacco
Dostupnosť: Skladom
Neo™ Rich Tobacco s bohatou tabakovou chuťou s obsahom novej prémiovej tabakovej zmesi doplnená jemnými dymovými tónmi. Navrhnuté pre glo™. Čítať viac...
3.50 €
Bez DPH: 2.92 €

Tento nový tabakový výrobok môže poškodiť vaše zdravie a je návykový.

neo™
Rich Tobacco

Neo™ sú tabakové náplne vo formáte DEMI, ktoré sa vkladajú do zariadenia glo™, kde sa zahrievajú. Na rozdiel od bežnej cigarety sa náplne neo™ nespaľujú, ale sú zahrievané na 270 °C. Práve kvôli absencii horenia a spaľovania sa pri užívaní náplní neo™ prostredníctvom zariadenia glo™ neuvoľňuje dym s nepríjemným zápachom, ale aerosól.

neo™ s bohatou tabakovou chuťou s obsahom novej prémiovej tabakovej zmesi doplnená jemnými dymovými tónmi.

VLASTNOSTI

Náplne neo™ sú vyrobené výhradne pre zariadenie glo™. Náplne neo™ sú kompatibilné zo zariadením glo™ HYPER+, HYPER+ UNIQ, HYPER X2 a HYPER X2 AIR. 

Každá krabička obsahuje 20 ks náplní.


Zakazuje sa predávať tabakové výrobky, výrobky, ktoré sú určené na fajčenie a neobsahujú tabak, bezdymové tabakové výrobky, elektronické cigarety a nikotínové vrecúška osobám mladším ako 18 rokov.

Osoby mladšie ako 18 rokov nesmú fajčiť tabakové výrobky a výrobky, ktoré sú určené na fajčenie a neobsahujú tabak, a užívať bezdymové tabakové výrobky, nikotínové vrecúška bez obsahu tabaku a elektronické cigarety.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!