VELO Freeze X-Strong Nikotínové sáčky

Nikotín
Sila
Príchuť: Mentol
Kód produktu: Freeze X-Strong
Dostupnosť: Skladom do 3 - 14 dní
FREEZE X-STRONG - Hľadáš intenzívny zážitok? Priprav svoje chuťové bunky na ostrú sviežosť mäty piepornej a vlny mentolu chladné ako ľad. V balení nájdeš 20 vrecúšok so silou 10,9 mg nikotínu. Čítať viac...
4.50 €
Bez DPH: 3.75 €
Hmotnosť balenia ( g ) : 14
Hmotnosť porcie ( g ) : 0.7
Počet porcií ( ks ) : 20
Obsah nikotínu v porcii ( mg ) : 10.9
Sila : Silný
Formát Porcie : Slim
Príchuť : Mentol
Výrobca : BAT

Tento výrobok obsahuje nikotín, ktorý je vysoko návykovou látkou.


PODROBNÉ INFORMÁCIE


Nikotínové vrecúška VELO predstavujú modernú alternatívu užívania nikotínu pre dospelých fajčiarov a užívateľov nikotínu. Malé biele vrecúško si môžeš dopriať aj na miestach, kde je fajčenie zakázané. Na výber máš z množstva rôznych príchutí v rôznych intenzitách nikotínu.

Ktorú príchuť VELO si zvolíš ty?


VLASTNOSTI

VELO sú malé nikotínové vrecúška, ktoré neobsahujú žiadny tabak,nefarbia zuby a sú bez zápachu a dymu. Na výber máš z množstva rôznych príchutív rôznych intenzitách. Stačí si len vybrať tú svoju.

AKO VELO POUŽÍVAŤ?

VELO je malé biele nikotínové vrecúško, ktoré si vložíš podhornú peru. Vďaka jeho diskrétnosti si ho môžeš vychutnať prakticky naakomkoľvek mieste. Nikotín nechaj vstrebávať maximálne 30 minút. vrecúško potomvyhoď alebo vlož pod viečko krabičky.

BEZPEČNOSTNÉ INFORMÁCIE

Výrobok VELO obsahuje nikotín, ktorý je vysoko návykovou látkou.Tento výrobok nie je určený pre maloletých. Pre úplné informácie o bezpečnompoužívaní tohto variantu VELO si starostlivo prezrite štítok výrobku.

Okamžite ukončite používanie tohto výrobku a vyhľadajte lekárskupomoc, pokiaľ zaznamenáte čokoľvek z nasledujúcich nežiadúcich účinkovnepravidelný tep, alergická reakcia, svrbenie alebo opuch v ústnej dutineprípadne v krku, mdloby, závraty, bolesť hlavy alebo iné neobvyklé alebonegatívne účinky.V ponuke nájdeš ďalšie zaujímavé alternatívy, ako je zariadenie glo™ pre zahrievaný tabak určené na použitie s tabakovými náplňami neo™ alebo jednorázové E-cigarety Vuse v rôznych ovocných príchutiach.Zakazuje sa predávať tabakové výrobky, výrobky, ktoré sú určené na fajčenie a neobsahujú tabak, bezdymové tabakové výrobky, elektronické cigarety a nikotínové vrecúška osobám mladším ako 18 rokov.

Osoby mladšie ako 18 rokov nesmú fajčiť tabakové výrobky a výrobky, ktoré sú určené na fajčenie a neobsahujú tabak, a užívať bezdymové tabakové výrobky, nikotínové vrecúška bez obsahu tabaku a elektronické cigarety.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!