neo™ Bronze Tobacco

Príchuť: Tabak, Oriešok, Káva
Kód produktu: neo™ Bronze Tobacco
Dostupnosť: Vypredané
Neo™ Bronze Tobacco s tónmi orieškov a praženého tabaku doplnené zemitou chuťou, s nádychom jemnej kávy a chuťou pripomínajúcou karamel. Navrhnuté pre glo™. Čítať viac...
3.50 €
Bez DPH: 2.92 €
Hmotnosť balenia ( g ) : 6.8
Hmotnosť porcie ( g ) : 0.34
Počet porcií ( ks ) : 20
Príchuť : Tabak, Oriešok, Káva

Tento nový tabakový výrobok môže poškodiť vaše zdravie a je návykový.

neo™
Bronze Tobacco

Neo™ sú tabakové náplne vo formáte DEMI, ktoré sa vkladajú do zariadeniaglo™, kde sa zahrievajú. Na rozdiel od bežnej cigarety sa náplne neo™nespaľujú, ale sú zahrievané na 270 °C. Práve kvôli absencii horenia aspaľovania sa pri užívaní náplní neo™ prostredníctvom zariadenia glo™neuvoľňuje dym s nepríjemným zápachom, ale aerosól.

Orieškové tóny a tóny praženého tabaku doplnené zemitou chuťou, snádychom jemnej kávy a chuťou pripominajúcou karamel.

VLASTNOSTI

Náplne neo™ súvyrobené výhradne pre zariadenie glo™. Náplne neo™ sú kompatibilné zozariadením glo™ HYPER+, HYPER+ UNIQ, HYPER X2 a HYPER X2 AIR. 

Každá krabičkaobsahuje 20 ks náplní.


Zakazuje sa predávať tabakové výrobky, výrobky, ktoré sú určené na fajčenie a neobsahujú tabak, bezdymové tabakové výrobky, elektronické cigarety a nikotínové vrecúška osobám mladším ako 18 rokov.

Osoby mladšie ako 18 rokov nesmú fajčiť tabakové výrobky a výrobky, ktoré sú určené na fajčenie a neobsahujú tabak, a užívať bezdymové tabakové výrobky, nikotínové vrecúška bez obsahu tabaku a elektronické cigarety.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!