VELO Tropic Breeze X-Strong Nikotínové sáčky

Nikotín
Sila
Príchuť: Mandarinka, Marakuja, Mango
Kód produktu: Tropic X-Strong
Dostupnosť: Skladom
TROPIC BREEZE X-STRONG - Exotická búrka prichádza! Šťavnatá mandarínka v spojení s marakujou a mangom ti pripomenie hrejivú silu slnečných lúčov a nekonečnú letnú zábavu. V balení nájdeš 20 vrecúšok so silou 10,9 mg nikotínu. Čítať viac...
4.20 €
Bez DPH: 3.50 €
Hmotnosť balenia ( g ) : 14
Hmotnosť porcie ( g ) : 0.7
Počet porcií ( ks ) : 20
Obsah nikotínu v porcii ( mg ) : 10.9
Sila : Silný
Formát Porcie : Slim
Príchuť : Mandarinka, Marakuja, Mango
Výrobca : BAT

Tento výrobok obsahuje nikotín, ktorý je vysoko návykovou látkou.


PODROBNÉ INFORMÁCIE

Nikotínové vrecúška VELO predstavujú modernú alternatívu užívania nikotínu pre dospelých fajčiarov a užívateľov nikotínu. Malé biele vrecúško si môžeš dopriať aj na miestach, kde je fajčenie zakázané. Na výber máš z množstva rôznych príchutí v rôznych intenzitách nikotínu. Ktorú zvolíš ty?

VLASTNOSTI

VELO sú malé nikotínové vrecúška, ktoré neobsahujú žiadny tabak, nefarbia zuby a sú bez zápachu a dymu. Na výber máš z množstva rôznych príchutí v rôznych intenzitách. Stačí si len vybrať tú svoju.

AKO VELO POUŽÍVAŤ?

VELO je malé biele nikotínové vrecúško, ktoré si vložíš pod hornú peru. Vďaka jeho diskrétnosti si ho môžeš vychutnať prakticky na akomkoľvek mieste. Nikotín nechaj vstrebávať maximálne 30 minút. vrecúško potom vyhoď alebo vlož pod viečko krabičky.

BEZPEČNOSTNÉ INFORMÁCIE

Výrobok VELO obsahuje nikotín, ktorý je vysoko návykovou látkou. Tento výrobok nie je určený pre maloletých. Pre úplné informácie o bezpečnom používaní tohto variantu VELO si starostlivo prezrite štítok výrobku.

Okamžite ukončite používanie tohto výrobku a vyhľadajte lekársku pomoc, pokiaľ zaznamenáte čokoľvek z nasledujúcich nežiadúcich účinkov nepravidelný tep, alergická reakcia, svrbenie alebo opuch v ústnej dutine prípadne v krku, mdloby, závraty, bolesť hlavy alebo iné neobvyklé alebo negatívne účinky.


Zakazuje sa predávať tabakové výrobky, výrobky, ktoré sú určené na fajčenie a neobsahujú tabak, bezdymové tabakové výrobky, elektronické cigarety a nikotínové vrecúška osobám mladším ako 18 rokov.

Osoby mladšie ako 18 rokov nesmú fajčiť tabakové výrobky a výrobky, ktoré sú určené na fajčenie a neobsahujú tabak, a užívať bezdymové tabakové výrobky, nikotínové vrecúška bez obsahu tabaku a elektronické cigarety.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!