VELO Peppermint Storm 5 dots

Kód produktu: Pepper. Storm 5 DOTS
Dostupnosť: Skladom
Priprav sa na fascinujúci silný chladivý pocit s Peppermint Storm, ktorý zasiahne tvoje zmysly a rozvinie sviežu chuť mentolu a krehkej mäty piepornej. Čítať viac...
4.50 €
Bez DPH: 3.75 €

Tento výrobok obsahuje nikotín, ktorý je vysoko návykovou látkou.

Velo Peppermint Storm 5 DOTS


Peppermint Storm prináša viac ako len chuťový zážitok. Priprav sa na fascinujúci silný chladivý pocit, ktorý zasiahne tvoje zmysly a rozvinie sviežu chuť mentolu a krehkej mäty piepornej.


Nikotínové vrecúška bez obsahu tabaku.

Slim formát, intenzívny, chladivý.

14g, 20 dávok po 0,7g. Obsah nikotínu: v jednej dávke 14mg / v tomto balení 280mg.


Zloženie: voda, mikrokryštalická celulóza, aróma, nikotínový polacrilex, viskóza, propylénglykol, xylitol, nikotín, akrylátový kopolymér, hydroxid sodný, polyetyléntereftalát, etanol, jedlá sóda.POZOR

Škodlivý po požití. Obsahuje nikotín a nikotín polacrilex. Dráždi kožu. Spôsobuje vážnepodráždenie očí.

PO POŽITÍ: Pri zdravotných problémoch volajte NÁRODNÉ TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM na čísle +421 25477 4166 lebo lekára. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak je potrebné lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku.

Výrobok nie je určený nefajčiarom,mladistvým, tehotným ženám a dojčiacim ženám.

IBA PRE DOSPELÝCH. TENTO VÝROBOK OBSAHUJE NIKOTÍN, KTORÝ JE VYSOKO NÁVYKOVOU LÁTKOU.


Zakazuje sa predávať tabakové výrobky, výrobky, ktoré sú určené na fajčenie a neobsahujú tabak, bezdymové tabakové výrobky, elektronické cigarety a nikotínové vrecúška osobám mladším ako 18 rokov.

Osoby mladšie ako 18 rokov nesmú fajčiť tabakové výrobky a výrobky, ktoré sú určené na fajčenie a neobsahujú tabak, a užívať bezdymové tabakové výrobky, nikotínové vrecúška bez obsahu tabaku a elektronické cigarety.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!