VELO Eucalyptus Storm 5 dots

Kód produktu: Eucalyp. Str. 5 DOTS
Dostupnosť: Skladom
VELO Eucalyptus Storm prekoná tvoj chuťový zážitok. Priprav sa na silný chladivý pocit, ktorý zasiahne tvoje zmysly sviežim mentolom a krehkou mätou priepornou. Čítať viac...
4.50 €
Bez DPH: 3.75 €

Tento výrobok obsahuje nikotín, ktorý je vysoko návykovou látkou.

Velo Eucalyptus Storm 5 DOTS

Eucalyptus Storm zasiahne tvoje chuťové poháriky silným chladivým pocitom. Eukalyptus, svetlá mäta prieporná a silné arómy gáfru rozvinú silnú paletu chutí, ktorá ťa uchváti.Nikotínové vrecúška bez obsahu tabaku.

Slim formát, intenzívny, chladivý.

14g, 20 dávok po 0,7g. Obsah nikotínu: v jednej dávke 14mg / v tomto balení 280mg.


Zloženie: voda, mikrokryštalická celulóza, nikotínový polacrilex, viskóza, popylénglykol, xylitol, nikotín, akrylátový kopolymér, hydroxid sodný, polyetyléntereftalát, etanol, hydrogénuhličitan sodný, aróma.


POZOR

Škodlivý po požití. Obsahuje nikotín polacrilex a nikotín. Dráždi kožu. Obsahuje olej z jedle sibírskej (Abies sibirica), Rozmarínový olej.

Môže vyvolať alergickú reakciu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.

PO POŽITÍ: Pri zdravotných problémoch volajte NÁRODNÉ TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM na čísle +421 25477 4166 lebo lekára. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Ak je potrebné lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku.

Výrobok nie je určený nefajčiarom,mladistvým, tehotným ženám a dojčiacim ženám.

IBA PRE DOSPELÝCH. TENTO VÝROBOK OBSAHUJE NIKOTÍN, KTORÝ JE VYSOKO NÁVYKOVOU LÁTKOU.


Zakazuje sa predávať tabakové výrobky, výrobky, ktoré sú určené na fajčenie a neobsahujú tabak, bezdymové tabakové výrobky, elektronické cigarety a nikotínové vrecúška osobám mladším ako 18 rokov.

Osoby mladšie ako 18 rokov nesmú fajčiť tabakové výrobky a výrobky, ktoré sú určené na fajčenie a neobsahujú tabak, a užívať bezdymové tabakové výrobky, nikotínové vrecúška bez obsahu tabaku a elektronické cigarety.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!