KICKUP Original Beznikotínové sáčky

Príchuť: Citrus, Tabak
Kód produktu: KICKUP Original
Dostupnosť: Skladom
KickUp Original - energetické vrecúška bez tabaku a nikotínu aú vyrobené z čierneho čaju. Má tradičný charakter žuvacieho tabaku s tónmi bergamotu a sladkého drievka, ako aj s jemnými nuansami zrelého ovocia. Obsahuje kofeín z čaju a guarany. Čítať viac...
3.60 € 5.50 €
Bez DPH: 3.00 €
Hmotnosť balenia ( g ) : 20
Hmotnosť porcie ( g ) : 1
Počet porcií ( ks ) : 20
Obsah nikotínu v porcii ( mg ) : 0
Formát Porcie : Regular
Príchuť : Citrus, Tabak
Výrobca : Winnington AB

KickUp Original - energetické vrecúška bez tabaku a nikotínu aú vyrobené z čierneho čaju. Má tradičný charakter žuvacieho tabaku s tónmi bergamotu a sladkého drievka, ako aj s jemnými nuansami zrelého ovocia. Obsahuje kofeín z čaju a guarany.


Kickup snus je revolučná alternatíva, ktorá si získala popularitu medzi tými, ktorí hľadajú beztabakovú a beznikotínovú alternatívu. Kickup snus je vyrobený s dôrazom na poskytovanie uspokojivého zážitku a ponúka celý rad príchutí, ktoré dráždia zmysly a zároveň poskytujú jedinečnú zmes prírodných zložiek.


Guarana, známy prírodný stimulant, je v žuvacom tabaku Kickup v centre pozornosti. Tento povzbudzujúci rastlinný extrakt ponúka jemnú vzpruhu, ktorá vám pomôže zostať bdelý a sústredený počas celého dňa. Ženšen so svojimi adaptogénnymi vlastnosťami prispieva k pocitu rovnováhy a pohody a podporuje odolnosť voči stresorom.


Zloženie: 

Voda, čaj, vitamínový premix (inulín, horčík, vitamín C, zinok, vitamín E (antioxidant), kyselina pantoténová, B6, riboflavín, tiamín, kyselina listová, biotín (antioxidant), B12), regulátor kyslosti (E500), soľ, arómy, kakaová vláknina, alginát sodný, chlorid amónny, guarana (zdroj kofeínu), sladidlo (xylitol), extrakt z čierneho korenia, ženšen.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!