Habit Factory

KLINT APPLE MINT Nikotínové vrecúška
Jablková mäta má charakteristickú vôňu čerstvých jabĺk Granny Smith, ktorá sa páruje s hojným dávkovaním mäty, čím vzniká kombinácia zelenej ovocnej sladkosti a silného ľadového bieleho mentolu. TEN..
KLINT ARCTIC MINT Nikotínové vrecúška
KLINT Arctic Mint KLINT Arctic Mint nikotínové vrecúška - s arktickou mätou získate všetku intenzitu a chuť, stačí si predstaviť modro-bielu Arktídu a pocítiť sviežosť, chladivosť a silu. V strede náj..
KLINT FREEZE MINT Nikotínové vrecúška
KLINT Freeze Mint KLINT Freeze Mint nikotínové vrecúška poskytujú chuťový efekt mäty a ľadovo studeného mentolu, ktorý ma chladivý efekt a dlhotrvajúcu sviežosť. Nikotínové vrecúška bez obsahu tabaku..
KLINT PASSIONFRUIT Nikotínové vrecúška
Nikotínové vrecúška KLINT PASSIONFRUIT prinášajú lákavý a šťavnatý zážitok so svojou sladkou a atraktívnou chuťou, obklopený exotickým ovocím, vďaka ktorému chuť pretrvá dlhšie. TENTO VÝROBOK NIE JE..
KLINT WHITE MULBERRY Nikotínové vrecúška
Nikotínové vrecúška KLINT WHITE MULBERRY - osviežujúca dávka sladkých v lete dozretých moruší. Plná chuti, dokonale vývažená s jemnými tónmi malín a čučoriedok pre pretrvávajúci chuťový zážitok. TEN..
Zobrazenie 1 až 5 z 5 (1 stránok)