Wakey Cosmic Cola

Kód produktu: wakey cola
Dostupnosť: Skladom
Wakey Cosmic Cola 50 mg - s chuťou koly v tabaku a bez nikotínu. Prevratné spojenie hlbokej kolovej chuti a dotyku nebeských citrusov. Táto prelomová zmes spája známy komfort so vzrušujúcou inováciou a poskytuje zmyslový zážitok, ktorý premosťuje známe, ale presahuje typické. Wakey Cosmic Cola vás pošle na chuťovú cestu, aká nemá obdoby. Čítať viac...
3x 5.28 = 15.84 € (-4%)
5x 5.06 = 25.30 € (-8%)
10x 4.95 = 49.50 € (-10%)
5.50 € 6.05 €
Bez DPH: 4.58 €

Wakey Cosmic Cola 50 mg - s chuťou koly v tabaku a bez nikotínu. Prevratné spojenie hlbokej kolovej chuti a dotyku nebeských citrusov. Táto prelomová zmes spája známy komfort so vzrušujúcou inováciou a poskytuje zmyslový zážitok, ktorý premosťuje známe, ale presahuje typické. Wakey Cosmic Cola vás pošle na chuťovú cestu, aká nemá obdoby.


Energetické vrecká Wakey s kofeínom sú inteligentným energetickým riešením na cesty, ktoré vás povzbudí počas dňa. Tieto vrecúška sú naplnené starostlivo odmeranou dávkou kofeínu a poskytujú rýchlu a trvalú dávku energie. Kompaktné a úplne biele vrecúška zaručujú pohodlie a diskrétnosť, vďaka čomu si ich môžete jednoducho vložiť pod pery vždy, keď potrebujete povzbudiť. Vrecúška Wakey Energy poskytujú revitalizačné účinky kofeínu v prenosnom balení, ktoré vám umožní využiť každý okamih so zvýšeným sústredením a vitalitou.


Zloženie:

Rastlinné vlákna, voda, soľ, arómy, xylitol, zahusťovadlo (E401), kofeín, regulátor kyslosti (E500), sladidlo (E950)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!