Wakey Melon Wave

Kód produktu: wakey melon
Dostupnosť: Skladom
WAKEY Melon Wave - tropická svieža melónová príchuť je už dlho vyhľadávaná. Melónová vlna poskytuje dlhotrvajúcu skvelú chuť, ktorá je vzrušujúca a prítomná počas celého zážitku. Melónová príchuť sa hodí k akémukoľvek studenému nápoju, pričom vďaka dlhotrvajúcej chuti je tento výrobok ideálny na cesty. Úplne bez tabaku a nikotínu - vrecúška sú nabité energiou. Čítať viac...
3x 5.39 = 16.17 € (-2%)
5x 5.18 = 25.90 € (-6%)
10x 4.90 = 49.00 € (-11%)
5.50 € 6.05 €
Bez DPH: 4.58 €

WAKEY Melon Wave - tropická svieža melónová príchuť je už dlho vyhľadávaná. Melónová vlna poskytuje dlhotrvajúcu skvelú chuť, ktorá je vzrušujúca a prítomná počas celého zážitku. Melónová príchuť sa hodí k akémukoľvek studenému nápoju, pričom vďaka dlhotrvajúcej chuti je tento výrobok ideálny na cesty. Úplne bez tabaku a nikotínu - vrecúška sú nabité energiou.


Energetické vrecká Wakey s kofeínom sú inteligentným energetickým riešením na cesty, ktoré vás povzbudí počas dňa. Tieto vrecúška sú naplnené starostlivo odmeranou dávkou kofeínu a poskytujú rýchlu a trvalú dávku energie. Kompaktné a úplne biele vrecúška zaručujú pohodlie a diskrétnosť, vďaka čomu si ich môžete jednoducho vložiť pod pery vždy, keď potrebujete povzbudiť. Vrecúška Wakey Energy poskytujú revitalizačné účinky kofeínu v prenosnom balení, ktoré vám umožní využiť každý okamih so zvýšeným sústredením a vitalitou.


Zloženie:

Rastlinné vlákna, voda, soľ, arómy, xylitol, zahusťovadlo (E401), kofeín, regulátor kyslosti (E500), sladidlo (E950)

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!