SCOOPER Iced Tea Peach

Kód produktu: SCOOPER Peach
Dostupnosť: Skladom do 3 - 14 dní
SCOOPER Energy Iced Tea Peach Extra Strong 80mg- SCOOPER Energy Iced Tea Peach- energetické vrecúška bez tabaku a nikotínu s príchuťou čerstvého broskyňového čaju a super kofeínovou dávkou 80 mg a vitamínom B5. Každý puk obsahuje 12 porcií v tenkom formáte. Čítať viac...
3x 5.28 = 15.84 € (-4%)
5x 5.06 = 25.30 € (-8%)
10x 4.95 = 49.50 € (-10%)
5.50 € 6.05 €
Bez DPH: 4.58 €

SCOOPER Energy Iced Tea Peach Extra Strong 80mg- SCOOPER Energy Iced Tea Peach- energetické vrecúška bez tabaku a nikotínu s príchuťou čerstvého broskyňového čaju a super kofeínovou dávkou 80 mg a vitamínom B5. Každý puk obsahuje 12 porcií v tenkom formáte.


SCOOPER Energy - energetické šnupacie vrecúška bez nikotínu a tabaku! Malé tenké vrecúška naplnené 80 mg prírodného kofeínu z pravých kávových zŕn, s vitamínom B5, bez cukru. Vždy po ruke, keď potrebujete energiu, v šiestich sviežich a úžasných príchutiach. Vychutnajte si prílev energie s energetickými snus vrecúškami Scooper ešte dnes! Zažite rýchle a pohodlné zvýšenie energie v šiestich úžasných príchutiach ako Iced Cola, Grapefruit, Ice Tea, Mint a mnoho ďalších. Zaobstarajte si energetické vrecúška Scooper na žuvanie a vychutnajte si osviežujúcu dávku energie, kedykoľvek ju budete potrebovať! Sme presvedčení, že energetické vrecúška Scooper sú jednou z najlepších možností na trhu, pokiaľ ide o príchuť, energetický náboj a dostupné možnosti.


Zloženie:

Sladidlá (erytritol, xylitol, sukralóza), plnidlá, kofeín, arómy, vitamín B5, soľ.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!