KICKUP Real Soft Mint Beznikotínové sáčky

Príchuť: Mentol
Kód produktu: KICKUP Real Soft
Dostupnosť: Skladom
KickUp Real soft mint - energetické vrecúška bez tabaku a nikotínu aú vyrobené z čierneho čaju. Má tradičný charakter žuvacieho tabaku s tónmi bergamotu a sladkého drievka, ako aj s jemnými nuansami zrelého ovocia. Obsahuje kofeín z čaju a guarany. Čítať viac...
3x 5.39 = 16.17 € (-2%)
5x 5.18 = 25.90 € (-6%)
10x 4.90 = 49.00 € (-11%)
5.50 € 6.05 €
Bez DPH: 4.58 €
Hmotnosť balenia ( g ) : 20
Hmotnosť porcie ( g ) : 1
Počet porcií ( ks ) : 20
Obsah nikotínu v porcii ( mg ) : 0
Formát Porcie : Slim
Príchuť : Mentol
Výrobca : Winnington AB

KICKUP Real White Soft Mint - suché ultra biele moderné beznikotínové sáčky a energetická porcia bez nikotínu. Má príchuť čerstvej mäty. Obsahuje kofeín z guarany. KICKUP Real White Soft Mint má tenké biele vrecúško. Xylitol je pridaný pre sladkosť a zvýšenie zdravia zubov. Vrecúška obsahujú aj vitamíny, minerály, ženšen, guaranu a antioxidanty, ktoré chránia bunky tela a poskytujú dlhodobý účinok.


Kickup snus je revolučná alternatíva, ktorá si získala popularitu medzi tými, ktorí hľadajú beztabakovú a beznikotínovú alternatívu. Kickup snus je vyrobený s dôrazom na poskytovanie uspokojivého zážitku a ponúka celý rad príchutí, ktoré dráždia zmysly a zároveň poskytujú jedinečnú zmes prírodných zložiek.


Guarana, známy prírodný stimulant, je v žuvacom tabaku Kickup v centre pozornosti. Tento povzbudzujúci rastlinný extrakt ponúka jemnú vzpruhu, ktorá vám pomôže zostať bdelý a sústredený počas celého dňa. Ženšen so svojimi adaptogénnymi vlastnosťami prispieva k pocitu rovnováhy a pohody a podporuje odolnosť voči stresorom.


Zloženie:

Voda, čaj, vitamínový premix (inulín, horčík, vitamín C, zinok, vitamín E (antioxidant), kyselina pantoténová, B6, riboflavín, tiamín, kyselina listová, biotín (antioxidant), B12), regulátor kyslosti (E500), soľ, arómy, kakaová vláknina, alginát sodný, chlorid amónny, guarana (zdroj kofeínu), sladidlo (xylitol), extrakt z čierneho korenia, ženšen.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!