Vítame Vás na stránkach 1. špecializovaného predajcu nikotínových a cbd sáčkov na Slovensku.

Ako doručujeme Vaše zásielky?

Snažíme sa aby bolo pre Vás doručenie čo najrýchlejšie a najpohodlnejšie preto ponúkame tieto možnosti:

- Packeta (Zásielkovňa) doručenie priamo na Vami vybrané miesto, Z-box, kde si viete pohodlne zásielku vyzdvihnúť osobne vtedy keď Vám to bude vyhovovať, nieje preto potrebné čakať doma na kuriéra

Koľko trvá doručenie? zvyčajne trvá 1-2 pracovné dni v prípade, že je zásielka odoslaná do štvrtka 8:30. Všetky zásielky prijaté vo štvrtok po 8:30 Vám budú doručené až v pondelok, nakoľko cez víkend sa nedoručuje. 


- Kuriér Packeta Home delivery - ak chcete pohodlne doručenie priamo na Vašu adresu, máte možnosť využiť toto pohodlné doručenie. Pri platbe na dobierku odporúčame pripraviť si hotovosť, nakoľko nie pri každom kuriérovi sa dá platiť kartou. V prípade, žeby Vás kuriér nezastihol doma, môžete sa sním dohodnúť o inom dni doručenie, poprípade Vám zásielku môže odložiť aj na najbližšom výdajnom mieste Packeta (Zásielkovňa) a tam si ju viete osobne vyzdvihnúť.

Koľko trvá doručenie? zvyčajne trvá 1-2 pracovné dni v prípade, že je zásielka odoslaná do štvrtka 8:30. Všetky zásielky prijaté vo štvrtok po 8:30 Vám budú doručené až v pondelok, nakoľko cez víkend sa nedoručuje.- Osobný odber - ponúkame aj možnosť osobného odberu v Bratislave pri futbalovom štadióne Tehelné pole (oproti 3 vežiam), osobný odber je potrebné  si dopredu dohodnúť na telefónnom čísle 0902 550 580 alebo cez email info@zuvaj.sk


Objednávky odosielame každý pracovný deň okrem sviatkov. Prijaté objednávky do 8:30 ráno budú odoslané ešte v ten istý deň a zvyčajne bývajú doručené už na ďalší pracovný deň. 

  • Pridal : Adam
  • Mar 28, 2022
  • Komentáre: 0
Komentáre: 0

Žiadne komentáre

Pridajte komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú vyznačené hviezdičkou.*