glo™ hyper X2 AIR Purple

Kód produktu: AIR PURPLE
Dostupnosť: Skladom
Nové zariadenie na ohrev tabaku glo™ Hyper X2 Air Fialová. Ľahké, tenké, elegantné, praktické pre každodenné používanie. Skúste aj nové náplne neo™. Čítať viac...
25.00 €
Bez DPH: 20.83 €

Nové zariadenie glo™ Hyper X2 Air (model G6010)  je novinkou v rade glo™ HYPER, ktorá zahŕňa zariadenia HYPER, HYPER+, HYPER+ UNIQ a HYPER X2.

Je o takmer 27 % ľahší a o 9 mm tenší ako glo™ HYPER X2, a preto je to doposiaľ najľahšie a najtenšie zariadenie značky glo™. 

Perfektne sa zmestí do každej kabelky, vrecka alebo batohu. Uži si 5 jedinečných farieb inšpirovaných fascinujúcimi odtieňmi oblohy.

Umožňuje výber medzi rôznymi režimami intenzity zahrievania. K dispozícii máš dve tlačidlá – pre režim Standard a režim Boost – jednoducho medzi nimi prepínaj.

Ochranu pred prachom a nečistotami zabezpečuje záklopka v novom prémiovom prevedení.

Zariadenie glo™ Hyper X2 Air (model G6010) umožňuje až 20 použití na jedno nabitie a až 2 použitia za sebou bez prerušenia.

* Upozornenie: Náplne neo™ sú kompatibilné so všetkými zariadeniami glo™, okrem modelu glo™ 2.0 a starších modelov zariadení glo™.


V ponuke nájdeš ďalšie zaujímavé alternatívy, okrem zariadenia glo™ s náplňami neo™, môžeš taktiež vyskúšať nikotínové vrecúška Velo alebo jednorázové E-cigarety Vuse v rôznych ovocných príchutiach.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Súvisiace produkty