GLO™ HYPER+ UNIQ ČIERNA

Kód produktu: GLO™ HYPER BLACK
Dostupnosť: Skladom do 3 - 14 dní
Glo™ hyper+ UNIQ je výkonné zariadenie pre dokonalý zážitok z inovatívnej technológie zahrievania tabaku. Zvoľ si optimálnu intenzitu chuti prepínaním medzi rôznymi teplotami a rýchlosťami zahrievania. Čítať viac...
15.00 €
Bez DPH: 12.50 €
INDUKČNÁ TECHNOLÓGIA glo™ hyper+ UNIQ využíva technológiu indukčného ohrevu, ktorá výrazne skracuje dobu zahrievania. Zariadenie disponuje dvoma režimami zahrievania – Boost a Standard Vďaka nim môžete prepínať medzi rôznymi teplotami a rýchlosťami zahrievania a zvoliť si tak optimálnu intenzitu chuti. Režim Boost aktivujete podržaním tlačidla po dobu 5 sekúnd. Zariadenie zavibruje raz po 3 sekundách a druhýkrát po 5 sekundách. Náplň neo™ sa zahreje do 15 sekúnd. Pre aktiváciu režimu Standard podržte tlačidlo po dobu 3 sekúnd, kým zariadenie nezavibruje. Náplň neo™ sa zahreje a bude pripravená na použitie do 20 sekúnd. glo™ hyper+ UNIQ je možné používať v režime Standard 4 minúty, a v režime Boost 3 minúty.

Produktové informácie

Čo nájdeš vo vnútri?

Zaradenie glo™ hyper+ UNIQ
Čistiaca kefka
Kábel USB-C
Bočný panel

glo™ hyper+ UNIQ je špičkové elektronické zariadenie pre dokonalé potešenie z tabaku. Naše zariadenia disponujú najmodernejšou technológiou. Vyznačujú sa kvalitným dizajnom a jednoduchým používaním.

Pokročilá technológia zahrievania tabaku
Jedno zariadenie, jedno tlačidlo
Indukčné zahrievanie a režim Boost
Vydrží celý deň

Pokročilá technológia zahrievania tabaku

V prípade zahrievaného tabaku dochádza k ohrevu špeciálnej náplne v zariadení, a to až na teplotu 270 °C. Náplň sa tak nespaľuje, ale zahrieva. Tým sa vo forme aerosólu uvoľňuje nikotín a ďalšie zlúčeniny. Nevzniká však žiadny popol a produkuje sa menej zápachu.* Množstvo produkovaných škodlivín je tak výrazne nižšie ako u bežných cigariet. V dôsledku toho je užívanie nikotínu s pomocou glo™ potenciálne menej rizikové.*
* V porovnaní s fajčením cigariet. To však nevyhnutne neznamená, že tento výrobok je menej škodlivý ako iné tabakové výrobky.

Jedno zariadenie, jedno tlačidlo

Zariadenie glo™ hyper+ UNIQ ponúka prepracovaný design, praktickú veľkosť a kvalitný materiál. Ovládanie je veľmi jednoduché a intuitívne. Stačí na to jediné tlačidlo.

Indukčné zahrievanie a režim Boost

glo™ hyper+ UNIQ využíva technológiu indukčného ohrevu a je to náš doposiaľ najvýkonnejší prístroj. S glo™ si môžeš dopriať prvé potiahnutie už za chvíľku. V móde Standard je zariadenie pripravené na použitie do 20 sekúnd. V režime Boost sa náplň zahrieva rýchlejšie a na vyššiu teplotu pre ešte intenzívnejší zážitok. Náplň sa zahreje do 15 sekúnd.

Dlhá výdrž batérie pre použitie bez prerušenia

Optimalizovaná technológia glo™ HYPER umožňuje 20 použití na jedno nabitie a až 3 použitia za sebou bez prerušenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!