glo™ hyper X2 Čierna (bundle)

Kód produktu: X2 Čierna Bu
Dostupnosť: Skladom do 3 - 14 dní
Nové zariadenie glo™ HYPER X2 je ďalšou inovácoiu v technológii zahrievania tabaku. Naše najpokročilejšie zariadenie prichádza s designom, ktorý predefinuje tvoj zážitok. Je kompaktnejšie, ľahšie, modernejšie. Uži si sedem nádherných farebných variant v kombinácii s novými unikátnymi funkciami. Čítať viac...
20.00 €
Bez DPH: 16.67 €
Parametre : 1

Tento nový tabakový výrobok môže poškodiť vaše zdravie a je návykový.

PRODUKTOVÉ INFORMÁCIE: Zariadenie glo™ HYPER X2 umožňuje výber medzi rôznymi režimami intenzity. K dispozícii máš dve tlačidlá – pre režim Standard a režim Boost – jednoducho medzi nimi prepínaj. Za zmienku stojí tiež nový clonový uzáver, ktorý umožnuje hygienickejšie zaobchádzanie v kombinácii s prémiovejším dizajnom.

Zakazuje sa predávať tabakové výrobky, výrobky, ktoré sú určené na fajčenie a neobsahujú tabak, bezdymové tabakové výrobky, elektronické cigarety a nikotínové vrecúška osobám mladším ako 18 rokov.

Osoby mladšie ako 18 rokov nesmú fajčiť tabakové výrobky a výrobky, ktoré sú určené na fajčenie a neobsahujú tabak, a užívať bezdymové tabakové výrobky, nikotínové vrecúška bez obsahu tabaku a elektronické cigarety.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!